Wat is voor jou belangrijk om goede afspraken over te maken in de nieuwe cao Waterbouw 2021?

Het is alweer bijna zover. Begin 2021 starten de onderhandelingen voor de cao Waterbouw 2021 alweer. Samen met jou willen wij onze inzet daarvoor voorbereiden. Normaal gesproken organiseren we daartoe ook ledenbijeenkomsten. Maar als gevolg van alle coronamaatregelen stellen we je nu online in de gelegenheid om je wensen voor de nieuwe cao aan ons kenbaar te maken.

Zoals bekend heeft een meerderheid van onze leden eerder aangegeven dat wij de cao 2020 niet moesten ondertekenen. Door niet te tekenen willen onze leden de werkgevers duidelijk maken dat zij ontstemd zijn over hun halsstarrige opstelling. Werkgevers waren immers niet bereid om zelfs de prijscompensatie als loonsverhoging te bieden. Wij zijn dan ook benieuwd of jouw werkgever deze boodschap ter harte heeft genomen.

Wat moet er anders/waar wil je voor strijden?

In dat verband willen we van je vernemen wat voor jou belangrijke onderwerpen zijn. Wat moet er anders? Waar wil je voor strijden?

Vul svp de enquête in vóór 25 november.

Alvast bedankt voor je bijdrage!

Vriendelijke groet,

Charley Ramdas & Michel Steketee